Neprekonateľný zážitok z výhry

Herne Monaco

Herne MONACO už viac ako 25 rokov predstavujú to najlepšie z hazardného priemyslu na Slovensku. Po celú dobu pôsobenia na trhu sa snažíme našim návštevníkom poskytnúť tú najvyššiu úroveň služieb. Našou filozofiou je poskytnúť našim hosťom neprekonateľné zážitky a nadšenie z výhry.

Naše prevádzky

Herne MONACO nájdete na takmer 30 miestach na Slovensku. Každá naša herňa je vybavená výberovým komfortným zariadením a najkvalitnejšou hracou technikou. V každej herni nájdete kvalitné herné prístroje a ochotný odborný personál. Často pre našich hostí pripravujeme akcie so zaujímavými hosťami a hodnotnými výhodami. Jednoducho chceme, aby ste sa v každej z našich prevádzok cítili skutočne výnimočne.

Pestrá ponuka hier

Naše herne poskytujú hracie zariadenia od renomovaných svetových výrobcov, ako aj naše vlastné originálne hry a výherné automaty. Najobľúbenejšie hry aj najhorúcejšie novinky si môžete vychutnať na zariadeniach najznámejších značiek.

Licencované automaty

V našich herniach nájdete moderné automaty renomovaných značiek Kajot, Apollo Games, Synot či egaming.

Elektronická ruleta

Jedna z najobľúbenejších stolných hazardných hier je k dispozícii v kontrolovanom prostredí, ktoré Vám zabezpečí rýchlejšiu hru a férové vyhodnotenie.

Vlastné videolotérie

Ponúkame možnosť zahrať si hry z našej vlastnej tvorby značky MONACO, ktoré pre Vás pripravuje náš medzinárodný tím umelcov a programátorov.

Zahrajte sa. Len tak

Skúste svoje šťastie a zahrajte si jednu z našich obľúbených hier. Pozrite si širší výber hier, ktoré ponúkame v rámci našich herní.

Spoločenská zodpovednosť

VČASNÁ DIAGNOSTIKA JE VIAC AKO ŠŤASTIE.

Život sa s nami občas neľútostne zahráva, vtedy nie je čas čakať či sa na nás usmeje šťastie. Najmä ak ide o našich najmenších a najzraniteľnejších. Uvedomujeme si, že kvalitná technika pomáha pri lepšej a rýchlejšej diagnostike malých pacientov. S pokorou a vďakou sme urgentnému príjmu Národného ústavu detských chorôb prispeli na ultrazvuk v hodnote takmer 45.000 €. Pomáhame, pretože sme ľudia.

Najnovšie príspevky na Instagrame

No images found!
Try some other hashtag or username
Potvrďte Váš vek Na prezeranie obsahu stránok musíte mať aspoň 18 rokov.