O nás

Herne MONACO patria medzi najstaršie prevádzky hazardnej zábavy na Slovensku. Od roku 1994 prinášame zábavu, napätie a vzrušenie z možnej výhry. Viac ako 25 rokov na trhu nás naučilo starať sa o našich zákazníkov a poskytovať im najvyššiu úroveň služieb kedykoľvek nás navštívia v jednej z našich takmer tridsiatich prevádzok.

V každej herni MONACO si zakladáme na maximálnej kvalite všetkého vybavenia s dôrazom na detaily. Preto na Vás čakajú kvalitné výherné automaty renomovaných značiek Kajot, Apollo Games, Synot či egaming doplnené ergonomickými a pohodlnými kreslami. Náš vyškolený personál je vždy pripravený Vám nielen ochotne pomôcť a poradiť, ale aj ponúknuť vhodné občerstvenie.

Hry, ktoré ponúkame, sú výsledkom vývoja svetových tvorcov ako aj nášho tímu skúsených profesionálov. Tí vytvorili kolekciu videolotérií vlastnej značky MONACO, ktorá svojou kvalitou a spoľahlivosťou dosahuje svetovú úroveň. Hry nasadené na stovkách výherných automatov doma i v zahraničí podporujú špičkoví programátori a vyškolení servisní technici, ktorí sú schopní okamžite zabezpečiť potrebný servis.

Naše dlhoročné skúsenosti šírime i čerpáme nielen vo vlastných prevádzkach, ale aj na medzinárodných veľtrhoch, ako sú ICE Totally Gaming v Londýne, Gaming Week v Moskve či Global Gaming Expo v Las Vegas.

Potvrďte Váš vek Na prezeranie obsahu stránok musíte mať aspoň 18 rokov.