Herne MONACO prevádzkované spoločnosťou Perix, spol. s r.o. už takmer 25 rokov ponúkajú na slovenskom trhu to najlepšie z hazardného priemyslu. Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam nášho tímu profesionálov si naša spoločnosť vybudovala imidž spoľahlivého obchodného partnera. Vďaka jedinečnej zbierke licencií na hazardné hry ako aj našich vlastných videolótérii značky MONACO patríme k tomu najlepšiemu čo slovenský trh ponúka.

 

 

Vývoju hier sa venujú naši špičkoví programátori doma aj v zahraničí. Spoločnosť Perix, spol s r.o., disponuje vyškolenými servisnými technikmi, ktorí v prípade potreby okamžite zabezpečia potrebný servis. Naša spoločnosť je majiteľom licencií nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Prevádzkujeme stovky výherných automatov z pozície vlastníka licencie.

 

 

Skúsenosti čerpáme aj na zahraničných veľtrhoch najmä na jednej z najkomplexnejších výstav hazardných hier a stávkovania na svete ICE Totally Gaming v Londýne ako aj na Gaming Week v Moskve, či Golbal Gaming Expo v Las Vegas.

 

 

PREČO SA STAŤ OBCHODNÝM PARTNEROM SPOLOČNOSTI Perix, spol. s r.o.?

 

 

Ponúkame naše licencie na videohry, elektronické rulety, výherné prístroje na Slovensku.

 

 

Komplexné poradenstvo v oblasti prevádzkovania herných zariadení a prevádzok.

 

Ponúkame skúsenosti a individuálny prístup ku klientovi.

 

 

Pripravíme herňu na kľúč. Náš tím Vám pomôže stať sa majiteľom úspešnej herne.

 
X
Password:
Wrong password.